Khetha ilizwe lakho okanye ummandla.

Close
Ngena Bhalisa I-imeyile:I-Info@Ocean-Components.com
0 Item(s)

I-Fiber Optics - Iimodyuli ze-Transceiver

Abakhiqizi abakhuthaziweyo

Finisar Corporation
- I-Finisar Corporation (i-NASDAQ: i-FNSR) inkokeli ye-teknoloji yehlabathi kwiinkqubo ze-fiber optic kunye neenkalo ezivumela ukuthetha ngokukhawuleza kwezwi, ividiyo kunye neenkcukacha zokunxibelelana ngee-telecommunications, ukuxhunyezwa, ukugcinwa, i-wireless kunye ne-TV ye-TV. Sekuyiminyaka eng......Iinkcukacha
  • FTLX4213C3C175 FTLX4213C3C175 Finisar Corporation Inkcazo:TXRX DWDM CML 8X50GHZ APD XFP
  • FTLX3612M348 FTLX3612M348 Finisar Corporation Inkcazo:TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
  • FTLX5813P3C160 FTLX5813P3C160 Finisar Corporation Inkcazo:TXRX DWDM 10X50GHZ APD XFP
  • FTLX3815M351 FTLX3815M351 Finisar Corporation Inkcazo:TXRX DWDM 100GHZ APD XFP
FIT (Foxconn Interconnect Technology)
I-Foxconn Interconnect Technology (FIT) Limited ijolise ekuphuhliseni, ekuveliseni nasekuthengiseni i-transceivers ye-elektroniki kunye ne-optoelectronic, i-antenna, i-antenna, i-antenna, i-antennas, i-antennas, i-antennas, i-antennas, iifowuni kunye neemodyuli zezicelo kwiikhomputha, izixhobo zonxi......Iinkcukacha
  • AFCT-5755APZ AFCT-5755APZ FIT (Foxconn Interconnect Technology) Inkcazo:TXRX SFF OC12/STM-4 SR BAIL DMI
  • AFBR-53D3Z AFBR-53D3Z FIT (Foxconn Interconnect Technology) Inkcazo:TXRX OPTICAL 5V VCSEL FC 1X9
  • AFCT-5705APZ AFCT-5705APZ FIT (Foxconn Interconnect Technology) Inkcazo:TXRX OPT SFF PLUGGABLE BAIL DMI
  • ABCU-5730ARZ ABCU-5730ARZ FIT (Foxconn Interconnect Technology) Inkcazo:OPTOTXRX ETH 1.25GBD PLUGGABLE
Avago Technologies (Broadcom Limited)
- Broadcom Limited ngumkhokeli wehlabathi we-semiconductor welizwe ohlukeneyo owenziwe kwiminyaka engama-50 emitsha, ubambiswano kunye nobunjineli obugqwesileyo. Iipotifoliyo zemveliso enkulu ye-Broadcom isebenza ngezicelo ezininzi kwiimarike eziphambili eziphambili: iziseko zentambo, ukunxibelelana......Iinkcukacha
  • HFCT-5911ATLZ HFCT-5911ATLZ Avago Technologies (Broadcom Limited) Inkcazo:TXRX SMF LC 1.25GBD 2X5 EXT TEMP
  • AFBR-7CER05Z AFBR-7CER05Z Avago Technologies (Broadcom Limited) Inkcazo:10G SFP+ AOC
  • HFBR-7924WZ HFBR-7924WZ Avago Technologies (Broadcom Limited) Inkcazo:TXRX 4+4 2.7GBD PLUGGABLE PAR
B+B SmartWorx, Inc.
I-B + B i-SmartWorx iye yenzelela kwaye yakhiwa imveliso yokuxhuma, inokwethenjelwa, engaxhunyiwe, engenazintambo, ukuxhunyezwa kweM2M ukususela ngo-1981. Ngelifa lemali engaphezulu kwe-3,000,000 edibeneyo ye-M2M, ii-500,000 ezingenazintambo ze-M2M kunye ne-400,000 ezinxulumene nezithuthi, izixhobo ......Iinkcukacha
  • 808-38728 808-38728 B+B SmartWorx, Inc. Inkcazo:FIBER OPTIC TXRX SFP LC
  • SFP-GTX/RJ45-AE SFP-GTX/RJ45-AE B+B SmartWorx, Inc. Inkcazo:MOD 1000-T RJ45 100M SFP
  • 808-38215 808-38215 B+B SmartWorx, Inc. Inkcazo:FIBER OPTIC TXRX SFP LC
International Rectifier (Infineon Technologies)
Ngo-Apreli 1, 1999, i-Siemens Semiconductors yaba yi-Infineon Technologies. Inkampani eguquguqukayo yinkqubela phambili yenzelwe impumelelo kwihlabathi elikhuphisanayo, elihlala liguquguqukayo.
I-Infineon ngumqambi wehlabathi jikelele, umenzi kunye nomthengisi wolwazi olubanzi lwee-semiconduct......Iinkcukacha
  • V23826-K15-C63 V23826-K15-C63 International Rectifier (Infineon Technologies) Inkcazo:TXRX SGL MODE 1300NM 1.3GBIT
  • V23826-C18-C363 V23826-C18-C363 International Rectifier (Infineon Technologies) Inkcazo:TXRX SINGLE MODE 155MBD 1X9
Atop Technologies
- I-Atop, eyisekwe ngaphezu kweminyaka engama-25 edlulileyo e-Taiwan, idizayini, idizayiyo, kwaye ivelise izixhobo zokusebenza zokunxibelelana kwezotshani kunye neenkqubo zokukhetha ukukhanya. I-Atop igxile kwiimveliso ze-Industrial Automation ezifana ne-Industrial Ethernet Switches, iitshintshi ezi......Iinkcukacha
  • ASFPT-T1-I ASFPT-T1-I Atop Technologies Inkcazo:SFP TO RJ45 TRANSCEIVER, 1000MBP
2,113 related products
HFCT-5911ATLZ
HFCT-5911ATLZ
Abavelisi: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Inkcazo: TXRX SMF LC 1.25GBD 2X5 EXT TEMP
Ikhona evenkileni: 5598 pcs
Ukukhuphela: HFCT-5911ATLZ.pdf
RFQ
AFCT-5755APZ
AFCT-5755APZ
Abavelisi: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Inkcazo: TXRX SFF OC12/STM-4 SR BAIL DMI
Ikhona evenkileni: 1131 pcs
Ukukhuphela: AFCT-5755APZ.pdf
RFQ
FTLX4213C3C175
FTLX4213C3C175
Abavelisi: Finisar Corporation
Inkcazo: TXRX DWDM CML 8X50GHZ APD XFP
Ikhona evenkileni: 40 pcs
Ukukhuphela: FTLX4213C3C175.pdf
RFQ
AFBR-53D3Z
AFBR-53D3Z
Abavelisi: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Inkcazo: TXRX OPTICAL 5V VCSEL FC 1X9
Ikhona evenkileni: 5984 pcs
Ukukhuphela: AFBR-53D3Z.pdf
RFQ
FTLX3612M348
FTLX3612M348
Abavelisi: Finisar Corporation
Inkcazo: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
Ikhona evenkileni: 4410 pcs
Ukukhuphela: FTLX3612M348.pdf
RFQ
FTLX5813P3C160
FTLX5813P3C160
Abavelisi: Finisar Corporation
Inkcazo: TXRX DWDM 10X50GHZ APD XFP
Ikhona evenkileni: 4988 pcs
Ukukhuphela:
RFQ
AFCT-5705APZ
AFCT-5705APZ
Abavelisi: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Inkcazo: TXRX OPT SFF PLUGGABLE BAIL DMI
Ikhona evenkileni: 2443 pcs
Ukukhuphela: AFCT-5705APZ.pdf
RFQ
FTLX3815M351
FTLX3815M351
Abavelisi: Finisar Corporation
Inkcazo: TXRX DWDM 100GHZ APD XFP
Ikhona evenkileni: 73 pcs
Ukukhuphela: FTLX3815M351.pdf
RFQ
FTLX6811MCC
FTLX6811MCC
Abavelisi: Finisar Corporation
Inkcazo: TXRX DWDM FULL BAND TUNABLE XFP
Ikhona evenkileni: 32 pcs
Ukukhuphela: FTLX6811MCC.pdf
RFQ
V23826-K15-C63
V23826-K15-C63
Abavelisi: International Rectifier (Infineon Technologies)
Inkcazo: TXRX SGL MODE 1300NM 1.3GBIT
Ikhona evenkileni: 4326 pcs
Ukukhuphela: V23826-K15-C63.pdf
RFQ
FWLF1634RL19
FWLF1634RL19
Abavelisi: Finisar Corporation
Inkcazo: TXRX DWDM 4GBPS APD SFP
Ikhona evenkileni: 106 pcs
Ukukhuphela: FWLF1634RL19.pdf
RFQ
GO2952-37CH
GO2952-37CH
Abavelisi: Semtech
Inkcazo: TRANSCEIVER
Ikhona evenkileni: 442 pcs
Ukukhuphela:
RFQ
808-38728
808-38728
Abavelisi: B+B SmartWorx, Inc.
Inkcazo: FIBER OPTIC TXRX SFP LC
Ikhona evenkileni: 192 pcs
Ukukhuphela:
RFQ
FTLX3612M317
FTLX3612M317
Abavelisi: Finisar Corporation
Inkcazo: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
Ikhona evenkileni: 5063 pcs
Ukukhuphela: FTLX3612M317.pdf
RFQ
TODX2960A(F)
TODX2960A(F)
Abavelisi: Toshiba Semiconductor and Storage
Inkcazo: MOD OPTICAL TXRX GP 10PIN
Ikhona evenkileni: 5021 pcs
Ukukhuphela: TODX2960A(F).pdf
RFQ
FTLX4213C3C335
FTLX4213C3C335
Abavelisi: Finisar Corporation
Inkcazo: TXRX DWDM CML 8X50GHZ APD XFP
Ikhona evenkileni: 38 pcs
Ukukhuphela: FTLX4213C3C335.pdf
RFQ
FTLX3613M354
FTLX3613M354
Abavelisi: Finisar Corporation
Inkcazo: TXRX DWDM EML 100GHZ C-BAND XFP
Ikhona evenkileni: 5822 pcs
Ukukhuphela: FTLX3613M354.pdf
RFQ
FTLC9551SEPM
FTLC9551SEPM
Abavelisi: Finisar Corporation
Inkcazo: XCVR,QSFP28,100M,128GFC/OTU4/100
Ikhona evenkileni: 115 pcs
Ukukhuphela: FTLC9551SEPM.pdf
RFQ
TBS-S2CK1-K11
TBS-S2CK1-K11
Abavelisi: Formerica Optoelectronics Inc.
Inkcazo: SFP, 100BASE, BIDI, 1550/1310NM,
Ikhona evenkileni: 702 pcs
Ukukhuphela: TBS-S2CK1-K11.pdf
RFQ
FTLX3813M347
FTLX3813M347
Abavelisi: Finisar Corporation
Inkcazo: TXRX DWDM EML 100GHZ APD XFP
Ikhona evenkileni: 5904 pcs
Ukukhuphela: FTLX3813M347.pdf
RFQ
FTLF1424P2BTD
FTLF1424P2BTD
Abavelisi: Finisar Corporation
Inkcazo: TXRX 1310NM 1X/2X/4X SFP
Ikhona evenkileni: 4381 pcs
Ukukhuphela: FTLF1424P2BTD.pdf
RFQ
SFP-GTX/RJ45-AE
SFP-GTX/RJ45-AE
Abavelisi: B+B SmartWorx, Inc.
Inkcazo: MOD 1000-T RJ45 100M SFP
Ikhona evenkileni: 281 pcs
Ukukhuphela: SFP-GTX/RJ45-AE.pdf
RFQ
SFP-W
SFP-W
Abavelisi: Henrich Electronics Corporation
Inkcazo: TXRX SFP LC DUPLEX 850NM
Ikhona evenkileni: 1902 pcs
Ukukhuphela: SFP-W.pdf
RFQ
FTLX3671DTC29
FTLX3671DTC29
Abavelisi: Finisar Corporation
Inkcazo: 15XXNM DWDM EML, PIN, 1.2-11.3GB
Ikhona evenkileni: 146 pcs
Ukukhuphela: FTLX3671DTC29.pdf
RFQ
FTLX3971DTC52
FTLX3971DTC52
Abavelisi: Finisar Corporation
Inkcazo: TXRX DWDM EML APD XFP
Ikhona evenkileni: 127 pcs
Ukukhuphela:
RFQ
FWLF1632R25
FWLF1632R25
Abavelisi: Finisar Corporation
Inkcazo: MOD TXRX 15XXNM 45CH DWDM SFP
Ikhona evenkileni: 5159 pcs
Ukukhuphela: FWLF1632R25.pdf
RFQ
FTLX3815M343
FTLX3815M343
Abavelisi: Finisar Corporation
Inkcazo: TXRX DWDM 100GHZ APD XFP
Ikhona evenkileni: 66 pcs
Ukukhuphela: FTLX3815M343.pdf
RFQ
FWLF-1519-7D-47
FWLF-1519-7D-47
Abavelisi: Finisar Corporation
Inkcazo: TXRX CWDM 1471NM GRAY SFP
Ikhona evenkileni: 489 pcs
Ukukhuphela: FWLF-1519-7D-47.pdf
RFQ
FTLF1217P2BTL
FTLF1217P2BTL
Abavelisi: Finisar Corporation
Inkcazo: TXRX OPT SFP 125 MB/S 1310NM
Ikhona evenkileni: 2065 pcs
Ukukhuphela: FTLF1217P2BTL.pdf
RFQ
FTLX3815M360
FTLX3815M360
Abavelisi: Finisar Corporation
Inkcazo: TXRX DWDM 100GHZ APD XFP
Ikhona evenkileni: 58 pcs
Ukukhuphela: FTLX3815M360.pdf
RFQ
ABCU-5730ARZ
ABCU-5730ARZ
Abavelisi: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Inkcazo: OPTOTXRX ETH 1.25GBD PLUGGABLE
Ikhona evenkileni: 2516 pcs
Ukukhuphela: ABCU-5730ARZ.pdf
RFQ
V23826-C18-C363
V23826-C18-C363
Abavelisi: International Rectifier (Infineon Technologies)
Inkcazo: TXRX SINGLE MODE 155MBD 1X9
Ikhona evenkileni: 5230 pcs
Ukukhuphela: V23826-C18-C363.pdf
RFQ
808-38215
808-38215
Abavelisi: B+B SmartWorx, Inc.
Inkcazo: FIBER OPTIC TXRX SFP LC
Ikhona evenkileni: 5163 pcs
Ukukhuphela:
RFQ
AFBR-7CER05Z
AFBR-7CER05Z
Abavelisi: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Inkcazo: 10G SFP+ AOC
Ikhona evenkileni: 5910 pcs
Ukukhuphela: AFBR-7CER05Z.pdf
RFQ
N286-01GSX-MLC
N286-01GSX-MLC
Abavelisi: Tripp Lite
Inkcazo: TXRX SFP 1GBPS 850NM
Ikhona evenkileni: 1792 pcs
Ukukhuphela: N286-01GSX-MLC.pdf
RFQ
FWLF-1631-19
FWLF-1631-19
Abavelisi: Finisar Corporation
Inkcazo: TXRX DWDM SFP
Ikhona evenkileni: 4663 pcs
Ukukhuphela: FWLF-1631-19.pdf
RFQ
FTLX6672MCC
FTLX6672MCC
Abavelisi: Finisar Corporation
Inkcazo: DWDM, FULL BAND TUNABLE (C-BAND)
Ikhona evenkileni: 65 pcs
Ukukhuphela:
RFQ
FTLX3671DTC47
FTLX3671DTC47
Abavelisi: Finisar Corporation
Inkcazo: 15XXNM DWDM EML, PIN, 1.2-11.3GB
Ikhona evenkileni: 148 pcs
Ukukhuphela: FTLX3671DTC47.pdf
RFQ
HFBR-7924WZ
HFBR-7924WZ
Abavelisi: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Inkcazo: TXRX 4+4 2.7GBD PLUGGABLE PAR
Ikhona evenkileni: 4235 pcs
Ukukhuphela: HFBR-7924WZ.pdf
RFQ
FWLF1632R43
FWLF1632R43
Abavelisi: Finisar Corporation
Inkcazo: MOD TXRX 15XXNM 45CH DWDM SFP
Ikhona evenkileni: 5952 pcs
Ukukhuphela: FWLF1632R43.pdf
RFQ
ASFPT-T1-I
ASFPT-T1-I
Abavelisi: Atop Technologies
Inkcazo: SFP TO RJ45 TRANSCEIVER, 1000MBP
Ikhona evenkileni: 1422 pcs
Ukukhuphela: ASFPT-T1-I.pdf
RFQ
FWLF163248
FWLF163248
Abavelisi: Finisar Corporation
Inkcazo: MOD TXRX 15XXNM 45CH DWDM SFP
Ikhona evenkileni: 163 pcs
Ukukhuphela: FWLF163248.pdf
RFQ
FTL-1619-53
FTL-1619-53
Abavelisi: Finisar Corporation
Inkcazo: TXRX GBIC CWDM APD 1530NM GREEN
Ikhona evenkileni: 4063 pcs
Ukukhuphela: FTL-1619-53.pdf
RFQ
FWLF-1519-7D-33
FWLF-1519-7D-33
Abavelisi: Finisar Corporation
Inkcazo: TXRX CWDM SFP
Ikhona evenkileni: 4760 pcs
Ukukhuphela: FWLF-1519-7D-33.pdf
RFQ
FTL4P1QL1C
FTL4P1QL1C
Abavelisi: Finisar Corporation
Inkcazo: TRANSCEIVER QSFP, 2KM, 4X10GBASE
Ikhona evenkileni: 5423 pcs
Ukukhuphela: FTL4P1QL1C.pdf
RFQ
FTLX1672D3BNL
FTLX1672D3BNL
Abavelisi: Finisar Corporation
Inkcazo: OPT TXRX 1550NM 11.31GB SFP+ LC
Ikhona evenkileni: 224 pcs
Ukukhuphela: FTLX1672D3BNL.pdf
RFQ
FWLF1631R61
FWLF1631R61
Abavelisi: Finisar Corporation
Inkcazo: TXRX DWDM SFP 196.1THZ APD RCVR
Ikhona evenkileni: 5289 pcs
Ukukhuphela: FWLF1631R61.pdf
RFQ
AFBR-57R5AEZ
AFBR-57R5AEZ
Abavelisi: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Inkcazo: TXRX OPT SFP DGTL 850NM
Ikhona evenkileni: 4229 pcs
Ukukhuphela: AFBR-57R5AEZ.pdf
RFQ
2,113 related products